- mačiatka -

Home

Novinky

O nás

Plemeno

Kocúr

Mačky

Kastráti

Mačiatka

Galeria

Odchovy

Linky

Kontakt

Guestbook

 

 

 

 

 

 


 

Mačiatka

Ich odchod do nového domovu je vo veku minimálne 13 týždňov. Čím dlhšie je mačiatko pri matke, tým ľahší je jeho prechod do nového prostredia a jeho imunita bude silnejšia. Všetky naše mačiatka majú pri odchode k novým majiteľom všetky potrebné očkovania, sú viackrát odčervené a majú čip. Noví majitelia dostanú k mačiatku rodokmeň, CD s fotkami, kúpno-predajnú zmluvu, vzorku krmiva na prvé dni a obľúbenú hračku.  

Mačiatka sú u nás s láskou vychovávane a naozaj centrom všetkého diania. To isté očakávame aj od budúcich majiteľov. Pre naše mačiatka hľadáme domov na celý život,  ľudí som zmyslom pre zodpovednosť, ktorí si uvedomujú a počítajú s tým, že ich mačička bude sprevádzať životom ďalších 10-15 rokov.

Uprednostňujeme najmä záujemcov o domáceho miláčika a ďalšieho člena rodiny. Podmienkou kúpy je vždy udržiavanie písomného kontaktu nového majiteľa s našou chovnou stanicou. Naše odchovy zostávajú súčasťou CHS aj po odchode do nového domova.

Naše mačiatka nikdy neposielame poštou, príp. kuriérom, ale všetci záujemcovia sú vítaní u nás doma, kde si môžu mačiatka osobne vyzdvihnúť. V niektorých prípadoch sme schopný na náklady nového majiteľa aj my sami doručiť mačiatka do ich nového domovu.
 

                                 - menu -