- mačiatka -

Home

Novinky

O nás

Plemeno

Kocúr

Mačky

Kastráti

Mačiatka

Galeria

Odchovy

Linky

Kontakt

Guestbook

 

 

 

Nové mačiatka Royal Devons

V prípade záujmu ma kontaktujte na tel.č. +43681 206 566 52,
alebo prostredníctvom e-mailu :
royaldevons@gmail.com

Viac foto: https://photos.google.com/

 

Mačiatka

Ich odchod do nového domovu je vo veku minimálne 13 týždňov. Čím dlhšie je mačiatko pri matke, tým ľahší je jeho prechod do nového prostredia a jeho imunita bude silnejšia. Všetky naše mačiatka majú pri odchode k novým majiteľom všetky potrebné očkovania, sú viackrát odčervené a majú čip. Noví majitelia dostanú k mačiatku rodokmeň, CD s fotkami, kúpno-predajnú zmluvu, vzorku krmiva na prvé dni a obľúbenú hračku.  

Mačiatka sú u nás s láskou vychovávane a naozaj centrom všetkého diania. To isté očakávame aj od budúcich majiteľov. Pre naše mačiatka hľadáme domov na celý život,  ľudí som zmyslom pre zodpovednosť, ktorí si uvedomujú a počítajú s tým, že ich mačička bude sprevádzať životom ďalších 10-15 rokov.

Uprednostňujeme najmä záujemcov o domáceho miláčika a ďalšieho člena rodiny. Podmienkou kúpy je vždy udržiavanie písomného kontaktu nového majiteľa s našou chovnou stanicou. Naše odchovy zostávajú súčasťou CHS aj po odchode do nového domova.

Naše mačiatka nikdy neposielame poštou, príp. kuriérom, ale všetci záujemcovia sú vítaní u nás doma, kde si môžu mačiatka osobne vyzdvihnúť. V niektorých prípadoch sme schopný na náklady nového majiteľa aj my sami doručiť mačiatka do ich nového domovu.
 

                                 - menu -